TEKNOLOJİ TECRÜBE GÜVEN
Profesyonel Seslendirme Sistemleri Profesyonel Seslendirme Sistemleri

Mikrofonlar

Ses, ses sistemleri, ses sistemlerinin kurgulanması, sahneye uygulanması, ses sisemlerinin kontrolü, ses ile yaratılan algılar ve etkilerini göz önümüze aldığımızda profesyonel ses sistemlerinin önemi tartışılmaz bir gerçektir.

İşitsel etkinliğin son derece önemli olduğu tiyatro, kongre, konferans ve konser salonları gibi pek çok mekanda, ses kaynağından çıkan seslerin hacimdeki dinleyicilere nitelik ve nicelik açısından en uygun biçimde iletilmesi ise doğru proje tasarımı ile başlar.

Profesyonel bir anlayış içersinde ses sistemlerinin projelendirilmesi, gerekli enstrümanların temin ve tesisinde tecrübeli kadromuz ve geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

Sinyal İşleyiciler

Ses Mikserleri

Amplifikatörler

Hoparlörler

Konferans Sistemleri

OPARLÖRLER:


Anchor_01

ES MİKSERLERİ:

Yapısal özelliklerine göre;


Anchor_01

İK ROFONLAR:Anchor_01

MP LİFİKATÖRLER:

Kaynak cihazlardan çıkan ses sinyallerini güçlendirerek hoparlörlere gönderme görevini üstlen amplifikatörler özellikle geniş mekanlarda çok fazla dinleyiciye hitap edilen ortamlarda kullanılır.


Yapısal bileşenleri açısından transistörlü ve vakum tüplü olmak üzere ikiye ayrılmakla birlikte teknolojinin gelişmesiyle paralel olarak yeni nesil “hibrid” amplifikatörler de piyasadaki yerini almıştır.  


Anchor_01

İN  YAL İŞLEYİCİLER:


Anchor_01

ARKALAR

Anchor_08

Yönsel özelliklerine göre;Markalar

O  NFERANS SİSTEMLERİ:

 konferans sistemlerinin oldukça yaygın olarak kullanıldığı uygulama alanlarıdır.


Performans, Emniyet ve Güvenilirliğin arandığı görev-kritik toplantılarınız için Analog veya Dijital Sistemler ya da kablolu, kablosuz, Kablosuz IR bağlantı çözümleriniz ile hizmetinizdeyiz.Anchor_01

Yukarı

Yukarı

Cevizlidere Caddesi No: 50/6 Balgat

06520, Çankaya - Ankara

Tel   : +90 (312) 472 01 88

Faks: +90 (312) 472 01 66

info@avotek.com.tr

Copyright © Avotek Işık ve Ses Sistemleri Görüntüleme Teknolojileri Mühendislik Hizmetleri Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.